Bizi Arayın
+90 (212) 520 06 66
CamFi Kablosuz Kamera Kontrol Cihazı+ L aparat+ 90 derece kablo

CamFi Kablosuz Kamera Kontrol Cihazı+ L aparat+ 90 derece kablo

CamFi Kablosuz Kamera Kontrol Cihazı+ L aparat+ 90 derece kablo

Marka :CamFi
Ürün Kodu :1.24.01.015
Stok Durumu :Var
  • 900,00 TL

    670,00 TL

  • Fiyat :670,00 TL


Uzaktan Kamera Kontrol Cihazı

 Fotoğrafları, çekildiği gibi görüntüleyin
Fotoğraflarınızı görüntülemek için, bir LCD TV kullanabilirsiniz. Böylece görüntüler üzerinde detaylı inceleme yapılabilir. Bu özellik, aynı zamanda size fotoğraf çekimi ile ilgili olarak tecrübe de kazandıracaktır.
Android TV stick desteğiCamFi uygulaması küçük bir Android TV stick
veya bir Android TV üzerine yüklenebilir.
Böylece TV setinizi, vizör ve foto oynatıcı
olarak kullanabilirsiniz.SmartView ile raw dosyalarının hızlı transferi Raw dosyaları genel de büyüktür ve WiFi ile transferişlemi zaman alır. SmartView özelliği ile bu süre5 saniyeyi geçmez.CamFi aygıtının “windows client yazılımı” sayesinde,fotoğraflarınızı, çekimden hemen sonra basabilirsiniz.
camsi001camsi002
camsi003
Kablosuz uzaktan yakalama ve canlı görüntü

camfi004Küçük bir vizör yerine, büyük ekranlı bir tablet kullanın.CamFi, Android ve iOS aygıtınızı vizör olarak kullanabilir. Canlı görüntüyü, kablosuz ortamda kameradan aygıtınıza ulaştırır.
Mobil cihazınızı vizör olarak kullanmakla, ilginç görüntüleri, herhangi bir aksaklık yaşamadan kolaylıkla çekebilirsiniz.Bir başka kişiden, fotoğrafınızı çekmesini istemek yerine, CamFi aygıtını kameranıza bağlayıp, mobil cihazınızı da vizör olarak kullanarak bu işlemi kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz.DSLR kameraların birçok modeli sadece geri sayım süresi ile çekim
yapmaktadır. CamFi, size çekim süresi ve fotoğraf sayısı ile ilgili olarak geniş bir ayar seçeneği sunmaktadır.

 

Paylaş & İndir
Güzel anlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın.Fotoğraf çektiğinizde, onu mobil telefonunuza yükleyip hemen sosyal ağda arkadaşlarınızla paylaşma imkanına sahipsiniz.CamFi, orijinal raw formatındaki fotoğraf dosyalarınızı yüklemenize olanak verir. Böylece tabletiniz üzerinde, düzenleme programı kullanarak bu raw dosyalarını düzenleyebilirsiniz.camfi005

Desteklenen kamera modelleri


Tam listesi için tıklayın


Yorum yaz

Not: HTML çevrilmez!
    Kötü           İyi